We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Contact us

Tavsiyeler
Rahatsız olduğum fazla kilolarımdan kendi denemelerim ile kurtulamadığım bir dönemde, çok sevdiğim bir dostumun tavsiyesi ile Oya Hanım’a gitmeye başladım ve bu karar belki de hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biri oldu. Hiç aç kalmadan, sıkıntı çekmeden 2 ay gibi bir sürede tüm fazla kilolarımı verdim, istediğim her şeyi giyebilir hale geldim, hayata daha mutlu, kendime güvenli ve pozitif bakmaya başladım. Oya Hanım sayesinde vermiş olduğum bu kiloları, kendisi ile görüşmelerimiz bittiği zamanlarda bile, sunmuş olduğu verimli programlar ile korumaya devam ettim. Oya Hanım iyi ki var, kendisini çok seviyorum
Deniz K.
Açıkçası hamilelikte 30 kilo alacağımı hiç düşünmemiştim. Ve işin kötüsü o harika bebeğin doğduğu günün ertesi günü hamilelikten şişmanlığa geçiş yapmış oluyorsunuz. Oya hanım sayesinde hem çok motive hem de hiç sütüm azalmadan 4 ayda 11 kilodan kurtuldum. Eski halime kavuşmama sadece 5 kilo kaldı. Pantolonlarıma Oya hanım sayesinde tekrar kavuştum.
Selin D.
Ben Oya Hanımla birlikte 3 ayda 15 kg yağ kaybettim. Aslına bakarsanız, bence ben hiç diyet yapmadım, sağlıklı beslendim. Oya Hanım bana özel bir beslenme programı planladı. Hatta annem birçok kez, o kadar çok yiyorsun ki nasıl kilo veriyorsun anlamıyorum diye şaşkınlığını dile getirdi. Bu arada kilo verdiğinizde kendinize güveninizin arttığını, istediğiniz her şeyi giyebildiğinizi söylememe sanırım hiç gerek yok. Unutmadan söylemeliyim; 2 senedir kilomda neredeyse hiçbir değişiklik olmadı, hala tüm istediklerimi giyebiliyorum, yani sadece zayıflamadım, yeme alışkanlığımı, yaşam tarzımı değiştirdim. Çok mutluyum.
Deniz A.- Avukat
Oya Hanım ile işyerim sayesinde tanıştım. 2 aydır Oya hanımın takibinde kilo veriyoruz. Yemek yemeyi çok sevdiğim halde 2 ayda 8 kg. verdim. Artık daha hafif ve daha sağlıklıyım; bunu hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Oya Hanım olmasaydı sağlıksız beslenmeye ve kilo almaya devam edecektim; iyi ki tanıştım. Oya Hanım’dan sağlıklı beslenmeyi de öğrendim. Kilo vermek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.
Ceyda K.
Oya Hanım ile bir arkadaşım sayesinde tanıştık, yoğun iş temposu ve seyahatler sebebi ile düzenli beslenmeyi ihmal edip 8 kio fazlamın olduğu bir dönemde idim bu süreçte eşimin de hamile oluşu ve her canı istediğini canı istediği saatte yemesi benim için kabusa dönüşmek üzereydi ve sağolsun Oya Hn. yardımıma koştu, hiç beni zorlamayan, yemek alışkanlıklarımı değiştirmediğim ama sağlıklı ve dikkatli beslendiğim bir sürece başladım. Haftalık takipler ile menüleri değiştirerek sağlıklı yeme ve kilo verme süreci başladı. Şu an 8 kilo verdim ve kendimi çok iyi hissediyorum. Bu arada kızımızın doğumu ile eşim de hamilelikte aldığı kiloları kontrol altına almak için çok kısa süre içerisinde Oya Hn. ile görüşecek. Şimdiden yaptığı ve yapacağı tüm katkılardan dolayı Oya hanıma çok teşekkür ediyorum.
Eda G.
Son 2 senedir hayatımda hiç sahip olmadığım kiloya ulaşınca artık gerçekten bir uzman eşliğinde kilo vermem gerektiğine karar verdim. Bu zamana kadar kulaktan dolma bilgiler ile kendimce birçok kez diyet yapmaya çalıştım ama hiçbirinde kalıcı sonuçlara ulaşamadım. Oya hanıma internetteki araştırmalarım sonucunda ulaştım. Bende Eskişehirli olduğum için Oya Hanımın Eskişehirli olduğunu öğrendiğim anda hemen kendisinden randevu aldım . Yapıcı yaklaşımıyla, sürekli iletişim kurarak ve listeyi bana göre şekillendirerek 2 ay boyunca diyetten kopmadan kilo vermemi sağladı. Programımıza başladığımızda 62 kiloydum 2 aylık süre sonunda 57 kiloya düştüm. Bu süreçte su içmenin ve hareket etmenin kilo vermede gerçekten çok önemli 2 etken olduğunu yaşayarak öğrendim. Verdiğim 5 kilo ile beraber kendimi çok daha iyi hissediyorum ve en önemlisi bu süreç zarfında beslenme alışkanlıklarımın çok olumlu yönde değiştiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Karşısındaki insanı zorlamadan, empati yaparak ve içinde bulunduğunuz durum ve ortamı anladıktan sonra kolaylıkla uygulanabilecek tavsiyeler vererek pek çok kişi için çok zor bir süreci kolaya çevirmeyi başarıyor Oya Hanım. Önerilerini yaparken insan psikolojisinin önemini göz ardı etmeden, her aşamada sizi ikna ederek yapıyor işini. Sıcak bir kişilik, hep gülen bir yüz de işin bonusu.. Sağlıklı beslenme adına profesyonel yardım almak isteyen herkese Uzman Diyetisyen Oya Akça'yı tavsiye ediyorum.
Cemre H.
Oya Hanım bana diyet yapmaktansa doğru beslenmeyi öğreterek çok uzun zamandır 100’ün üzerinde olan kilomu yeniden 2 basamaklı rakamlara indirmemi sağladı. Kendisi, her zaman gülen yüzü ve olumlu tavrıyla size doğru beslenmeniz için bilgi vermenin yanı sıra motivasyon desteği de sağlamayı hiç eksik etmiyor. Uzun zamandır verdiğim kilo verme savaşında bana verdiği destekten dolayı Uzman Dyt. Oya Hanım'a çok çok teşekkür ederim.
Hasan M.
WhatsApp chat